image
image
trg

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Misao dana

Ljubi me onda, kada najmanje zaslužujem, jer tada te najviše trebam.

Anonimno

thumb 01 Veliki tjedanKako bi svima nama korizma i Veliki tjetan postali još bliži i kako bismo mogli dubolje uroniti u otajstvo ovog liturgijskog vremena i dubine Božje ljubavi prema nama možete pogledati prezentacije gore u galeriji naše župe ili OVDJE. Blagoslovljen vam bio kraj korizme i punina Velikog tjedna!

Najave

29. 9. Bdijenje u Svetvinčentu
          u 20 sati

1. 10. Zavjetna misa u čast bl. M.B.
          u 11 sati

Kap za dobar dan

Zrno Riječi

Prijava

Na našoj web stranici koristimo kolačiće. Neki od njih su neophodni za rad web stranice, dok nam drugi pomažu u poboljšanju stranice i korisničkog iskustva. Odluka o tome želite li dopustiti kolačiće ili ne je na Vama. Imajte na umu da ako ih odbijete, možda nećete moći koristiti sve funkcionalnosti web stranice.